נאמני מרכז שניידר
טופס תרומות תרומה לילדים במרכז רפואי שניידר
מגדל אשפוז חדש
פעילות העמותה בחו"ל - תרומה לעמותה
inwise

Heartbeat - פעימת לב זיו קורן הציג תערוכת צילומים לציון 20 שנה להיווסדו של מרכז שניידר לרפואת ילדים

מרכז שניידר -תערוכה של זיו קורן Heartbeat (הגדל)

בין התאריכים 22 ל- 29 לאפריל,2012 הוצגה במתחם התחנה בתל אביב התערוכה Heartbeat  - פעימת לב שצילם זיו קורן לציון 20 שנה למרכז שניידר לרפואת ילדים, לאחר מכן הוצגה התערוכה בלובי מרכז שניידר. זיו קורן, צלם דוקומנטרי עטור פרסים ובעל שם עולמי, התנדב לתעד לאורך מספר שבועות את שגרת היומיום ואת הרגעים המיוחדים במרכז שניידר: את דאגת ההורים לילדיהם המטופלים, את מסירות הצוות הרפואי והסיעודי ואת הקרבה הנוצרת בין הילדים לצוותים המטפלים. הצלם ליווה ביחד עם מצלמתו את הדרמות הרפואיות הגדולות ואת הרגעים האנושיים הקטנים, את דקות המתח והעומס הרגשי, את תקוות וחששות ההורים ואת הקשר שנרקם בין המשפחות לרופאים והאחיות. התוצאה היא תערוכת צילומים מרגשת של הילדים, משפחותיהם והצוותים המטפלים וספר צילומים המלווה את התערוכה.

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "תמונותיו של זיו קורן מאירות את העשייה הענפה בבית החולים, מתארות את חיי היום יום ותופסות את הרגעים המרגשים בין כתלי מרכז שניידר. כמו כן, תמונותיו משרטטות בצבע ובאור את פני הילדים המאושפזים, בני המשפחות ואנשי הצוות. אני מודה לזיו על הירתמותו לפרויקט, על ההשקעה ותשומת הלב לצד השעות הרבות אותן הקדיש לצילומים בבית החולים והזמן הרב אותו השקיע בפרויקט וכמובן על התוצאה המופלאה".

אלי דפס, מנכ"ל שירותי בריאות כללית: "מרכז שניידר הוא המרכז המוביל בישראל לרפואת ילדים, שתרם תרומה גדולה מאז הקמתו להתפתחות התמחויות על ברפואת ילדים, לשדרוג מחלקות ילדים בבתי חולים ברחבי הארץ ולהכנסת סטנדרטים בינלאומיים של מקצוענות ומצוינות, שהעלו את איכות הטיפול ואת רמת האשפוז לילדים בישראל. אנו גאים לציין 20 שנה למרכז הרפואי ומקווים שב-20 שנה הבאות נוכל להמשיך להוביל את השירות הרפואי שאנו מעניקים לילדים המטופלים והכל בזכותם של צוותים רפואיים מהטובים במדינת ישראל".

מרכז שניידר לרפואת ילדים נפתח ב– 29.10.91 ונושא את שמם של תורמיו העיקריים, ארווינג והלן שניידר מארה"ב. מרכז רפואי שניידר זהו מרכז רפואי שלישוני, יחיד מסוגו בישראל, המציע טיפול רפואי מקיף לתינוקות, ילדים ובני נוער, מלידתם ועד גיל 18. מרכז שניידר משמש כמרכז הפניה ארצי המרכז את כל התמחויות העל הקיימות ברפואת ילדים. כמרכז ייחודי, המתמחה בטיפול במחלות מורכבות, בית החולים מקבל ילדים מכל רחבי ישראל וממדינות אחרות ובכך, מגשים את חזון מייסדיו להוות גשר לשלום ולקירוב לבבות. מאז הקמתו קנה לו מרכז שניידר שם כאחד המרכזים הטובים בעולם בתחומו. אחראית לכך במידה רבה  הגישה הרב-תחומית והכוללת, שצוות בית החולים אימץ ומיישם לאורך השנים: שיטת טיפול הרואה את הילד ואת משפחתו כמכלול ובמסגרתה מלווה את הילד, צוות רב תחומי העובד זה לצד זה, תחת קורת גג אחת. גישה זו, יחד עם חתירה למצוינות רפואית מתמדת, מאפשרת לתת מענה למגוון נרחב של צרכים ודרישות הנובעים מטיפול בילדים חולים, שחלקם סובלים ממחלות מורכבות ונדירות.

דרג את הכתבהדירוג כתבה Heartbeat  - פעימת לב זיו קורן הציג תערוכת צילומים לציון 20 שנה להיווסדו של מרכז שניידר לרפואת ילדים: 3 כוכבים
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
3 מדרגים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

תרומה לעמותה | תרומות עסקים | תרומות לכבוד אירוע | עמותה לילדים | תרומה לעמותות | בית חולים שניידר | Israel Makov | רונן טוב | Schneider Hospital | המסיבה -אירוע התרמה

 


EV SSL Certificates