נאמני מרכז שניידר
טופס תרומות תרומה לילדים במרכז רפואי שניידר
מגדל אשפוז חדש
פעילות העמותה בחו"ל - תרומה לעמותה
inwise

ידידי בית החולים באנגליה

תחילת הדרך להקמתה של אגודת ידידי בית החולים בלונדון היתה לפני כחמש שנים כאשר הווארד שרבורן, ידיד בית החולים, רץ את מרתון לונדון וגייס חסויות לטובת ילדי מרכז שניידר. בנובמבר 2007, גם כן ביוזמתו של הווארד שרבורן, השתתפה נציגות של נאמני מרכז שניידר בתערוכה שקיימה הפדרציה היהודית בלונדון לטובת מדינת ישראל. מתוך מפגשים ושיחות עם מבקרי התערוכה החלו להיווצר קשרים עם מספר אנשים בלונדון, ארבעה מתוכם סבים וסבתות לנכד אשר טופל במחלקה האונקולוגית בבית החולים.


"ביולי 2006, קיבלנו את הידיעה הנוראה שנכדנו זאבי, בן השנה, החי בישראל, חלה במחלת הסרטן", מספרות זינה ברמן וסינטיה רוברטס, הסבתות של זאבי; "מרגע זה והלאה, חיי ילדינו התהפכו לחלוטין כאשר נאלצו לעשות את דרכם עם זאבי מדי יום לבית חולים שניידר לקבלת הטיפול הדרוש" אומרות זינה וסינטיה. "משך 20 חודשים נהגנו לנסוע לישראל, יחד עם ג'והן ונורמן, לבקר את זאבי בעת שהותו בבית החולים. באותם ימים קשים נוכחנו בעשייה הרפואית המצויינת במחלקה האונקולוגית ובכל המאמץ שהשקיע הצוות, ללא ליאות, בהצלת חייו של זאבי. לכן, רצינו, אנו שתי המשפחות, להוקיר את בית החולים ולסייע ככל יכולתנו לפעילותו. כך הוקמה אגודת ידידי בית החולים בלונדון", מסכמות זינה ברמן וסינטיה רוברטס, כיום יו"ר משותפות של עמותת הידידים בלונדון.


גרעין הועד המנהל החל לפעול בתחילת 2008 כאשר אל זינה וג'והן ברמן וסינטיה ונורמן רוברטס הצטרפו מספר ידידים נלהבים נוספים אשר החלו לפעול במטרה לסייע לפעילותו של בית החולים. הקשר בין קבוצת הפעילים בלונדון והעמותה בארץ הלך והתהדק ובישיבת האסיפה הכללית של נאמני מרכז שניידר בספטמבר 2008 אושר רישומה של ה-UK Friends of Schneider Children's כשלוחה של עמותת נאמני מרכז שניידר. האגודה נרשמה בלונדון כ-Charity לכל דבר בינואר 2009.


האירוע הראשון של אגודת הידידים בלונדון התקיים בנובמבר 2008 בהשתתפותם של כ-200 איש. ד"ר יצחק יניב, מנהל המחלקה ההמטו-אונקולוגית, היה אורח הכבוד באירוע; כמו כן, נכח ונשא דברים שמואל בן-טובים, הנספח הכלכלי באותה תקופה בשגרירות ישראל בלונדון, המלווה את פעילות בית החולים והעמותה מיום הקמתם. במאי 2009 התקיים אירוע גיוס כספים תחת הכותרת "Just Deserts Evening". ביוני 2009 קיימה האגודה בלונדון supper quiz בהשתתפות של מעל 200 איש במטרה להביא למודעות את ייחודו של מרכז שניידר ואת קיומה ופעילותה של העמותה. בנוסף, הלכו ורבו האנשים בלונדון אשר בחרו להרים תרומה לבית החולים באמצעות ה-UK Friends במקום להעניק מתנות לרגל שמחות במשפחה – ימי הולדת, נישואין, בריתות, חגיגות בר/בת מצווה ועוד.


אגודת הידידים רשומה כיום על פי כל חוקי הפילנתרופיה האנגלים וכל חבריה פעילים בהתנדבות. מאז התאגדותם מקיימים החברים מפגשי ועד בפרקי זמן קצובים ואירועי התרמה, ומגייסים כספים למטרות מאד ממוקדות – ציוד רפואי וחידוש תשתיות הבינוי בבית החולים. חברי הועד יצרו קשרים עם בתי ספר וקהילות בתי הכנסת בלונדון.


כמו כן הוקמה קבוצה נוספת בלונדון, כחלק מאגודת הידידים הרשומה – ידידי מרכז שניידר הצעירים.

 

 

 

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

תרומה לעמותה | תרומות עסקים | תרומות לכבוד אירוע | עמותה לילדים | תרומה לעמותות | בית חולים שניידר | Israel Makov | רונן טוב | Schneider Hospital | המסיבה -אירוע התרמה

 


EV SSL Certificates